Cisco

Enter Shop Computers va pune la dispozitie aparatura cisco second hand cu garantie 12 luni si livrare gratuita oriunde in tara in maxim 24 ore.

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48PS-S
448
Lei
TVA inclus
499.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48PS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S
358
Lei
TVA inclus
399.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini Calculatoare second hand Cisco VXC 6215, Mobile DualCore AMD G-T56N
253
Lei
TVA inclus
299.00
In stoc

Mini Calculatoare second hand Cisco VXC 6215, Mobile DualCore AMD G-T56N

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-E
358
Lei
TVA inclus
399.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-E

0 Comentarii
Adauga in cos
Cablu pentru stacking CISCO 72-2632-01 STACKWISE
175
Lei
TVA inclus
195.00
In stoc

Cablu pentru stacking CISCO 72-2632-01 STACKWISE

0 Comentarii
Adauga in cos
Cablu conectare SFP Cisco 72-4254-01 CAB-SFP-50CM SFP
31
Lei
TVA inclus
35.00
In stoc

Cablu conectare SFP Cisco 72-4254-01 CAB-SFP-50CM SFP

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960S-24TS-S
1.147
Lei
TVA inclus
1275.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960S-24TS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960S-48TS-L
1.687
Lei
TVA inclus
1875.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960S-48TS-L

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH HP ProCurve 3400CL-48G-J4906A
718
Lei
TVA inclus
799.00
In stoc

Switch SH HP ProCurve 3400CL-48G-J4906A

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C

0 Comentarii
Adauga in cos
Cisco WS-C2960-24TC 24 port switch
268
Lei
TVA inclus
299.00
In stoc

Cisco WS-C2960-24TC 24 port switch

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960G-48TC-L
1.327
Lei
TVA inclus
1475.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960G-48TC-L

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960G-8TC-L
832
Lei
TVA inclus
925.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960G-8TC-L

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-24T-S
1.237
Lei
TVA inclus
1375.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-24T-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Modul SH HP AJ718A SFP+, 8Gbps, Short Wave
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Modul SH HP AJ718A SFP+, 8Gbps, Short Wave

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Layer 3 WS-C3560V2-24PS-S
358
Lei
TVA inclus
399.00
In stoc

Switch SH Cisco Layer 3 WS-C3560V2-24PS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24-S
268
Lei
TVA inclus
299.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Cisco SCA 11000 Series Secure Content Accelerator
687
Lei
TVA inclus
764.10
In stoc

Cisco SCA 11000 Series Secure Content Accelerator

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24PC-L
349
Lei
TVA inclus
389.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24PC-L

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-03 1000Base-SX SFP
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-03 1000Base-SX SFP

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH NetGear FS728TP, 24 Ports
205
Lei
TVA inclus
229.00
In stoc

Switch SH NetGear FS728TP, 24 Ports

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960G-24TC-L
1.147
Lei
TVA inclus
1275.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960G-24TC-L

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560-24PS-S
358
Lei
TVA inclus
399.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560-24PS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560-24TS-E, 24 Porturi
313
Lei
TVA inclus
349.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560-24TS-E, 24 Porturi

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750X-24S-S
1.777
Lei
TVA inclus
1975.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750X-24S-S

0 Comentarii
Adauga in cos
NSM second hand, Juniper NSM Xpress II, NS-SM-A2-BSE, Network management device
448
Lei
TVA inclus
499.00
In stoc

NSM second hand, Juniper NSM Xpress II, NS-SM-A2-BSE, Network management device

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-48TS-S
1.507
Lei
TVA inclus
1675.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-48TS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560G-48PS-S V09
1.777
Lei
TVA inclus
1975.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560G-48PS-S V09

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2970G-24TS-E
1.120
Lei
TVA inclus
1245.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2970G-24TS-E

0 Comentarii
Adauga in cos
Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH HP ProCurve 2650 PWR - J8165A
223
Lei
TVA inclus
249.00
In stoc

Switch SH HP ProCurve 2650 PWR - J8165A

0 Comentarii
Adauga in cos
WIC 1B S/T PORT ISDN CARD
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

WIC 1B S/T PORT ISDN CARD

0 Comentarii
Adauga in cos